Нині літні люди можуть розраховувати на більшу тривалість життя, чим у минулому, але і світ навколо них також змінився. Наприклад, останні 50 років були відмічені масштабним демографічним зрушенням від сільського до міського способу життя. Проте, унікальний проєкт «Созідательський дім» було вирішено будувати не в місті, а на природі.

Суспільство повинне йти відповідально вперед і робити кроки з максимальним використанням наявних у нього ресурсів для просування до якнайповнішого здійснення прав літніх людей. Для цього передусім мають бути ефективно дієві установи охорони здоров’я, послуги і програми.

Необхідно враховувати, наскільки медико-санітарні установи задовольняють конкретні потреби літніх людей: це передусім комфортні умови проживання і дозвілля, довкілля і доброзичливий персонал, смачна їжа і професійний догляд. Усе це сьогодні надає «Созідательський дім», співробітники якого розуміють усе різноманіття життя і медичні потреби літніх людей, підкреслюючи значення індивідуального підходу.
Принципи роботи «Созідательського дому» для літніх людей засновані на міжнародному рівні в області прав людини – це загальні свободи, що знаходяться під захистом Закону, і права, як окремих осіб, так і груп. До них відносяться громадські, соціальні і культурні сфери, що включають права на здоров’я, соціальне забезпечення і житло. Усі вони є взаємозв’язаними, взаємозалежними та невіддільними. Ніхто не може бути позбавлений прав людини за віком або стану здоров’я. У статті 1 Міжнародного пакту про економічні, соціальні та культурні права забороняється дискримінація за ознакою індивідуального статусу; це положення також поширюється на вік.

Таким чином, проблема старіння населення вимагає комплексних заходів у відповідь з різних сторін.

Персонал «Созідательського дому» дотримується наступних пріоритетних дій: участь літніх людей в культурному і громадському житті закладу; забезпечення для них широких можливостей і сприятливих умов; зміцнення здоров’я і добробуту; забезпечення загального і рівного доступу до медико-санітарних послуг; забезпечення допомоги і підтримки; надання належних послуг і задоволення потреб тощо.

Працюючи з літніми людьми фахівці «Созідательського дому» розуміють, що людині у будь-якому віці хочеться жити гідно. Але з часом стає все складніше забезпечувати собі звичний рівень комфорту, адже з віком приходять хвороби. Багато літніх людей бояться стати тягарем для родичів, а у когось їх просто немає. Тому виходом може стати саме цей приватний будинок для людей похилого віку.