У селі Спаське, що на Дніпропетровщині, закінчено будівництво дуже незвичного об’єкту. Зробити щасливими два покоління самотніх сердець – така шляхетна ідея передувала початку будівництва і належить вона нашому земляку – керівнику компанії «Созидатель» Леоніду Турчину

Ініціатива об’єднати будинки для людей похилого віку і дитячі сиротинці вже не один рік впроваджується в деяких країнах світу. Її мета – зробити життя самотніх пенсіонерів і малечі більш сімейним, адже старим є що розповісти дітям, а малим є чому повчитися у дідусів та бабусь. В Дніпропетровській області втілювати цю ідею почали в селі Спаське. Будівництво ведеться компанією «Созидатель» за енергозберігаючими технологіями – теплий комфортний одноповерховий будинок для літніх людей і окремі будиночки для вихованців дитбудинку. Спаське обрано для реалізації цього проєкту не випадково. В селі є розвинена інфраструктура, чудова екологія і, за словами Леоніда Турчина, у Спаському колись був будинок для людей похилого віку і тут ще живуть його колишні працівники, директор.
На думку Леоніда Турчина, підхід до створення такого соціального проєкту має бути виваженим і обдуманим. Всі мешканці такого комбінованого закладу повинні мати регулярне повноцінне медичне обслуговування, нагляд професіональних психологів та інші специфічні послуги.