В літньому віці потрібна постійна турбота та підвищена увага, а близькі люди не завжди в змозі забезпечити цим своїх родичів. В цьому випадку оптимальним рішенням стає приватний пансіонат для літніх людей, в якому є повний комплекс послуг і професійний догляд.

У таких установах, як «Созідательський дім» у селі Спаське, людина в поважному віці не просто проводить свій час – вона живе повноцінним життям, оскільки тут створені усі необхідні умови для цього.

Основні переваги цього закладу:

— кваліфікований і ввічливий обслуговуючий персонал;

— широка спеціалізація;

— повноцінний догляд і турбота цілодобово і без вихідних;

— постійний зв’язок з родичами;

— дотримання усіх правил безпеки;

— домашня кухня з різноманітним меню;

— прекрасна екологія;

— прогулянки на свіжому повітрі та медитації у ставка на території закладу;

— цікаве дозвілля;

— доступні ціни на проживання.

У «Созідательському домі» літня людина отримує усе необхідне, включаючи медичну, соціальну і психологічну допомогу.

— В похилому віці майже кожен страждає від якогось захворювання і не може самостійно себе обслуговувати. Усе це заважає повноцінно жити. Для тих, хто потребує цілодобового медичного догляду, оптимальним варіантом стане наша спеціалізована установа, — говорить засновник пансіонату для людей поважного віку  «Созідательській дім» Леонід Аркадійович Турчин.

— В нашому закладі ми доглядаємо як за цілком здоровими, так і за лежачими та тяжкохворими пацієнтами, які не в змозі себе обслуговувати. Таким пацієнтам  потрібний постійний догляд, а у більшості випадків самостійно організувати це удома дуже складно.

Упевнений, що вищою турботою про близьку людину в поважному віці являється оточення його увагою і забезпечення тотальним комфортом – що ми та надаємо нашим шанованим гостям на найвищому рівні!