Делегація медиків відвідала розташований в мальовничому селі Спаське санаторій для літніх людей «Созідательський дім» https://www.sozidatelskiy-dom.dp.ua/

Головний лікар КП «Новомосковська центральна регіональна лікарня інтенсивного лікування» Вадим Вікторович Михайлюта разом зі своїми заступниками з непідробним інтересом ознайомилися з комфортними умовами, в яких проживають мешканці цього закладу.

«Чесно кажучи, ми не думали, що в наш непростий час є можливість настільки якісно надавати послуги з

догляду за літніми людьми. Тут створені усі умови для того, щоб вони почували себе по-справжньому затишно і захищено», — зазначили гості.

— Повірте, що в цей проєкт ми вклали душу, оскільки чудово знаємо потреби наших постояльців. Для них важливо відчувати не лише турботу, але і розуміти – що вони, попри вік, є повноцінними членами суспільства і потрібні один одному. Тому у нас в закладі панує атмосфера справжньої дружби та довіри. Персонал і постояльці живуть тут, як одна велика сім’я, — розповів під час ознайомлювальної екскурсії по «Созідательському дому» Леонід Аркадійович Турчин. — Окрім якісного догляду у нас організовано різноманітне дозвілля, яке чергується з прогулянками на свіжому повітрі: на території нашого комплексу є ставок і закладені яблуневий та сад павловній.

Після знайомства з пансіонним комплексом сторони домовилися про подальшу співпрацю в медичній сфері. Один з напрямків – організація в окремому приміщенні реабілітаційного пункту, на кшталт філії, для приймання пацієнтів після важких операцій або складного лікування. Ця ініціатива не лише підніме планку «Созідательського дому» на принципово новий рівень якості, а й доповнить європейськими умовами реабілітації та сучасним медичним супроводом тяжко хворих та тих, хто вже одужує. Сьогодні, під час російської військової агресії, реабілітаційні заходи в такому санаторії на свіжому повітрі допоможуть підтримати бойовий дух та виправить душевну рівновагу, як захисників України, так й постраждалих в результаті бойових дій.

У завершенні зустрічі Заслужений будівельник України, директор компанії «Созідатель» Леонід Аркадійович Турчин підписав і вручив гостям свої авторські книжки під назвою: «Про життя і філософію бізнесу».