Рівно рік тому гостинно відчинив свої двері пансіонат для людей поважного віку «Созідательський дім». Розташований він у мальовничому куточку

 Придніпров’я – селі Спаське, що поряд з містом Дніпро.

Але сьогодні був такий насичений робочий день, що поспілкуватися з журналістами та прийняти численні привітання автор ідеї Леонід Аркадійович Турчин та адміністрація закладу змогли лише надвечір…

— Ознайомившись з досвідом створення установ для «змішаного віку» я приступив до втілення свого проєкту. Відмічу, що ідея об’єднати будинок престарілих с дитячим принесе багато користі. Річ у тому, що літні люди та діти, хоча і житимуть в окремих будівлях, але упродовж усього дня спільно спілкуючись позитивно впливатимуть один на одного. Такий взаємозв’язок неймовірно корисний для усіх, а контакт з представниками старшого покоління потрібний для розвитку дитини, — розповів журналістам автор і реалізатор цього інноваційного для України проєкту Л.А. Турчин.

— Оскільки комфорт і здоровий спосіб життя стоять у мене на першому місці, то при будівництві «Созідательського дома» я вибрав саме село Спаське Дніпровського району. Окрім прекрасної екології, близькості лісу і річки – тут є ще один істотний плюс: повна відсутність комарів. Проєкт запущений, успішно функціонує та набирає обертів. Ми отримуємо масу дзвінків і позитивних відгуків від вдячних родичів. Поки ще у нас не розміщені діти, що залишилися без батьківської опіки, але ми оточили турботою та увагою наших гостей пенсійного віку.

Дуже символічно, що в наш перший ювілей до нас приїхали вимушені переселенці. У цей складний час найкращий подарунок на наше свято – вдячні постояльці та по-справжньому сімейне спілкування!