У літньому віці провали в пам’яті різного типу починають турбувати все частіше. Помічаючи перші ознаки, розгублені родичі не знають, що робити далі.

Передусім, треба провести діагностику, призначити правильне лікування та професійний догляд.

Також важливо, щоб до цього процесу були підключені профільні фахівці, які зможуть забезпечити належну терапію в потрібних умовах, щоб літня людина дотримувалася режиму дня, правильно і збалансовано харчувалася.

Дуже важлива дружня і спокійна атмосфера, відповідна компанія і спілкування. Найкраща установа в такому випадку – приватний заклад, де людей з провалами в пам’яті ніколи не залишають без уваги.

Варто окремо зазначити, що довголіття зовсім не означає, що якість життя людини не зміниться, поступовий розлад пам’яті не завжди стає явним відразу, а симптоми часто складно розпізнати. Все частіше з’являються головні болі та тремор, який стає сильніше після незначних переживань. Оточення бачить неуважність, складність сконцентруватися та оцінювати ситуацію і події, що відбуваються. На жаль, людині, що страждає, це не завжди зрозуміло. Починаються апатія і депресії, розвивається мовна дисфункція і збої в координації рухів, спостерігаються порушення вестибулярного апарату. Все частіше літня людина починає хворіти на вірусні та інфекційні хвороби, після яких настає довга хронічна втома, а свідомість стає смутною.

Ця симптоматика у поєднанні з втратою пам’яті означає, що потрібний кваліфікований догляд, постійна турбота і лікарська допомога.

Створити усі умови відразу може тільки приватний будинок престарілих, оскільки в лікарнях тільки лікують, а жити там постійно неможливо.

Так що ж в цій ситуації може запропонувати «Созидательский дім», розташований у мальовничому селі Спаське?

Передусім, окрім догляду, повноцінного нічного сну і збалансованого харчування (сюди не привозять напівфабрикати, а готують усі на місці зі свіжих продуктів) тут проводять додаткові заходи, серед яких щоденні прогулянки на кристально свіжому повітрі. Відпочинок біля розташованого прямо біля корпусу озера з прекрасними ліліями та коропами, читання книг і спільний перегляд фільмів у спеціальної залі з подальшим обговоренням.

Взагалі, усі гості «Созидательского дому» відмічають проведення цікавого дозвілля, яке у поєднанні з комплексним доглядом сприяє поліпшенню симптомів і загального стану.