Вважаю, що читачам буде цікаво познайомитися з деякими міркуваннями «Про старість» відомого своїми глибоко філософськими творами німецького письменника, лауреата Нобелівської премії Германа Гессе.

«Старість – це ступінь нашого життя, що має, як і усі інші, сходинки, свою власну особистість, атмосферу та температуру, радощі та прикрощі. У сивоволосих людей є, як і в усіх інших, своє завдання, що надає сенс існуванню.

Кожен знає, що старість приносить різні складнощі та хвороби. З віком потрібно відмовлятися від багато чого. Наприклад, шлях, який ще нещодавно був маленькою прогулянкою, стає довгим і важким, а одного прекрасного дня літня людина вже не зможе пройти його. Від страв, які любили усе життя, доводиться відмовлятися. Фізичні радощі та задоволення випадають все рідше, і за них доводиться все дорожче платити. І потім: усілякі недуги та хвороби, притуплювання почуттів, послаблення органів, і різні болі особливо по ночах, які часто бувають довгими та страшними. Від усього цього нікуди не подінешся. Це гірка дійсність. Але сумно було б віддаватися тільки цьому процесу занепаду і не бачити, що й у старості є свої хороші сторони, переваги, розради і радощі. Коли зустрічаються дві старих людини, їм слід говорити не лише про прокляту подагру, частини тіла, що не гнуться та задишку при підйомі по сходах, а і про веселі та відрадні відчуття та враження. А таких множина!

Часто я нагадую про позитивну і прекрасну сторону в житті людей похилого віку».

Але для того, щоб життя літньої людини було наповнено радістю, а його потреби були постійно задоволені – необхідний професійний догляд і відповідне довкілля. Сьогодні все це надає розташований в селі Спаське інноваційний пансіонат «Созідательський дім». Створюється таке відчуття, що великий Герман Гессе в одному з фрагментів свого твору описав саме цей заклад:

«Тут, в цьому саду людей похилого віку, цвіте безліч кольорів турботи. Тут цвіте квітка терпіння та люди починають приглядатися і прислухатися до життя природи та до інших, спостерігаючи за ходом життя без критики та не припиняючись дивуватися різноманітності. Іноді з тихим смутком, іноді зі сміхом, світлою радістю і гумором…»

В оточеному прекрасною природою і дивовижними ландшафтами «Созідательському домі» — уважний і дбайливий персонал забезпечує належний догляд за літніми людьми, надаючи не лише фізичну, але і духовну допомогу, постійно спілкуючись з постояльцями та даруючи їм необхідну увагу. Попри особливість та іноді складність роботи, співробітники знаходять підхід до кожного гостя, оточивши його максимальною турботою. Регулярний контроль за станом здоров’я, допомога в проведенні гігієнічних процедур та виконання приписів лікаря – усе це та багато іншого робиться з доброю та щирою посмішкою. Такий підхід дозволяє літнім людям почувати себе набагато краще.

«Ми не з чуток знаємо про усю специфіку роботи з літніми людьми, любимо свою справу і працюємо на благо постояльців, допомагаючи у розв’язанні важливих питань і

забезпечуючи належні умови перебування в нашому пансіонаті. Ми гарантуємо комфортний та індивідуальний догляд для усіх!

Наші приміщення обладнані поручнями, пандусами, функціональними ліжками та іншим необхідним для полегшення життєдіяльності гостей. Світлі кімнати з балконами оснащені комфортними меблями та усіма зручностями. Ми забезпечуємо різноманітне дозвілля та у будь-якому куточку нашого пансіонату люди відчувають себе безпечно і розслаблено, як у своєму домі», — говорить автор проекту «Созідательський дім» Леонід Аркадійович Турчин.