Часто виникають ситуації, коли переїзд літньої людини до спеціалізованої установи – оптимальний вихід у складних сімейних чи медичних ситуаціях. Багато хто потребує посиленої опіки, а якщо є серйозні проблеми зі здоров’ям – то ще й професійний догляд, а також відповідна обстановка.

Для родичів подібна проблема часто стає нереальною, оскільки вони не мають часу, сил та потрібних навичок з нагляду, щоб займатися цим цілодобово. Непоодинокі випадки, коли житлове питання призводить до напруженості у сімї або навпаки: діти живуть далеко і фізично не можуть забезпечити догляд за літніми батьками. У цих та багатьох інших ситуаціях поселення в пансіонат для літніх людей стає єдиним правильним і розумним рішенням, тому що це дає можливість всій сімї жити повноцінним життям та зберегти добрі стосунки.

Потрібно памятати, що, перш за все, обовязок дітей забезпечити літнім батькам гідні умови: щоб вони були під наглядом медиків та професійного персоналу. Для людей, які мріють відчувати прихильність один до одного та домашній догляд — найкращим рішенням стане «Созідательський дім». Тут обовязок турботи про людей становить одну з найважливіших рис людяності персоналу.

«У нас представлений абсолютно новий рівень турботи про ваших близьких», — каже засновник «Созідательського дому», Заслужений будівельник України Леонід Аркадійович Турчин. – «Довгий час словосполучення «дім для людей похилого віку» лякало кожну людини в нашій країні. Вважалося, що люди похилого віку в подібних закладах не живуть, а «доживають» свої останні дні, страждають від байдужості та грубості персоналу, переповнених палат, некомфортних умов та несмачного харчування. Однак у нас все навпаки: ми надаємо послуги абсолютно нової та високої якості.

Подібні заклади вперше відкрилися в Західній Європі і набули широкого поширення в Північній Америці, Австралії та Японії. Перед тим, як збудувати наш «Будинок», я перейняв досвід цих розвинутих країн. Зауважу, що сьогодні для цивілізованих країн проживання пенсіонера в будинку для літніх людей – це норма. У Німеччині,

 наприклад, 1,5 мільйона проживають у будинках для людей похилого віку. У Британії лише 1,1% сімей живуть разом із батьками. А в Японії, де пенсіонери становлять

 близько 25% населення країни, навіть існують спеціальні черги до будинків для людей поважного віку.

Крім цього, що «Созідательський дім» для людей похилого віку надає широкий спектр послуг – величезним плюсом вважається його унікальне розташування в екологічно чистому районі з кришталевим повітрям. Для забезпечення ще більш комфортної екосистеми на території пансіонату ми створили ставок та висадили сад із різних квітів, яблуневих дерев та павлоній.

Тут ви не зустрінете переповнених палат, а доброзичливий персонал стимулює спілкування та цікаве спільне проведення часу».