Літні люди роблять свій внесок у суспільство різними способами — починаючи від сім’ї і закінчуючи соціумом в цілому. Проте, людські та соціальні ресурси, а також доступні кожному з нас можливості під час старіння, значною мірою, залежать від однієї ключової характеристики – здоров’я. Якщо люди проживуть ці додаткові роки життя в доброму здоров’ї та комфортних умовах, то їх можливості реалізовувати те, що вони вважають за цінне, будуть практично нічим не обмежені. Якщо ж цей час супроводжуватиметься зниженням фізичних та розумових здібностей, то наслідки для самих людей похилого віку та для суспільства будуть негативними.

Сьогодні девіз закладу «Созидательського дому» для людей похилого віку «Ми доглядаємо, а не стежимо» не просто втілено у життя – працівники закладу щодня удосконалюють свою турботу, підлаштовуючись під гостей.

Буквально недавно звідсіля виїхали 18 бабусь та дідусів. Вони були біженцями з Краматорська, Слов’янська та інших гарячих точок сучасної України. Потрапивши до «Созидательського дому», спочатку вони не вірили, що можна так дбати про пенсіонерів: чудові умови проживання, домашня кухня і дозвілля на свіжому повітрі буквально повернули їх до життя. Ніхто з них не хотів їхати, та й професійний персонал із задоволенням продовжив би догляд за ними. Але це був вимушений захід, тому що вони були біженці та їх шлях лежав далі. Вони перебували  в закладі тимчасово – до того, коли сформували групи для їх подальшого переїзду в реабілітаційні центри України або за кордон. Просто треба розуміти, якщо люди зіткнулися з жахами війни, то вони будуть використовувати будь-яку нагоду, щоб втекти якнайдалі. Але це не означає, що «Созидательський дім» пустує – чутки про те, що тут справжній санаторій уже давно поширився за межі Дніпропетровської області.

Потрапляючи сюди, люди відчувають на собі по-справжньому європейський рівень комфорту, що включає не тільки чудову природу і чисте повітря, але й турботу кваліфікованого персоналу в поєднанні з відмінними умовами проживання. Але головне те, що тут знаходять підхід до кожного гостя. Річ у тому, що люди, яки тут працюють, добре усвідомлюють індивідуальності характеру та особистість кожного.