Розпорядок дня

«Созидательского дому» для літніх людей.

Підйом і водні процедури – початок дня. Турботливим персоналом «Созидательского дому» для літніх людей надається необхідна допомога тим мешканцям, хто її потребує.

Сніданок – збалансований, смачний, з любов'ю приготований.

Вільний час – вибір кожного: читання книг, настільні ігри, перегляд телепередач, прогулянки на свіжому повітрі.

Обід – свіжі, смачні страви, приготовані з екологічно чистих продуктів, подані в світлому затишному по-домашньому обідньому залі будинку для літніх людей.

Післяобідній відпочинок – тиха година. Вона сприяє відновленню
сил і заспокоєння нервової системи – це важливо та необхідно літнім людям. Після прогулянок на свіжому повітрі в затишних кімнатах «Созидательского дому» міцно спиться.

Полуденок – додатковий прийом їжі, що підтримує травну систему людини похилого віку в робочому режимі, що необхідно після денного сну.

Вільний час – вибір кожного: читання книг, настільні ігри, перегляд телепередач, прогулянки на свіжому повітрі або проведення часу в альтанці біля озера за приємним спілкуванням.

Вечеря – свіжа, легка і ситна їжа, приготована з урахуванням всіх вікових потреб і особливостей літньої людини.

Вільний час – за бажанням мешканців «Созидательского дому» для літніх людей: перегляд телепередач, спілкування, читання книг. Водні процедури та підготовка до сну. Турботливим персоналом будинку для літніх людей надається необхідна допомога тим мешканцям, хто її потребує.