"Созидательский дім» для літніх людей в селі Спаське відкрито і персонал активно приймає своїх жителів. Встигніть привезти своїх близьких людей і познайомити їх з умовами проживання та можливостями нашого будинку.

Затишні одномісні, тримісні й п'ятимісні номери з усіма вигодами мають вихід на балкон з кожної кімнати – умови наближені до домашніх. В будинку кілька зон відпочинку, спілкування і перегляду телепередач, а також бібліотека, музичний зал з піаніно.

Харчовий блок обладнаний новою сучасною технікою й відповідає всім вимогам і нормам. Світла простора обідня зала – затишне по-домашньому місце прийняття їжі.

Територія «Созидательского дому», площею 1,75 га, – наша гордість. Ми надаємо нашим клієнтам можливість насолоджуватися чистим заміським повітрям, красивими пейзажами та тривалими прогулянками на великий впорядкованій території

У вільний час не дамо вам нудьгувати: отримуйте нову інформацію та вчіться, займайтеся улюбленою справою, беріть участь у святах або будьте просто глядачами.

Найголовніша гідність «Созидательского дому» – персонал, що обслуговує літніх людей. Добрі, чуйні, відповідальні фахівці оточать турботою й увагою ваших рідних та близьких. Ми доглядаємо, а не стежимо! Чекаємо на Вас!